RĪGAS DOMES LABKLĀJĪBAS DEPARTAMENTS

Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010, tālrunis 67105151, e‑pasts: dl@riga.lv

Ilggadējās sadarbības laikā Biedrība ir bijusi uzticams Departamenta sadarbības partneris. Biedrība ievēro ar Departamentu noslēgtajā pakalpojuma līgumā noteiktās prasības par zupas virtuves pakalpojuma sniegšanu, nodrošinot kvalitatīvu ēdiena sagatavošanu un izdalīšanu personām bez noteiktas dzīvesvietas un citiem trūcīgajiem Rīgas iedzīvotājiem.

Kaut arī Rīgas pilsētas pašvaldība mazaizsārgāto grupu iedzīvotājiem nodrošina plašu sociālo atbalstu dažādos veidos, piemēram, bezmaksas ēdināšanas pakalpojumu darba dienās 11 vietās, tomēr Biedrība ir viena no retajām organizācijām, kas nodrošina zupas virtuves pakalpojumu ne tikai darba dienās, bet arī brīvdienās, piesaistot gan pašvaldības, gan sadarbības partneru atbalstu. Tādējādi Biedrība nodrošina nozīmīgu atbalstu iedzīvotājiem šajā ārkārtējās situācijas laikā, kad palielinās iedzīvotāju pieprasījums pēc zupas virtuves pakalpojuma.

Vēstule no Rīgas domes Labklājības departamenta direktora I. Kondrātes, Biedrībai „Žēlsirdības misija „Dzīvības ēdiens””.
25 marts 2021 gāds.

RĪGAS DOMES LABKLĀJĪBAS DEPARTAMENTS

Biedrības “Žēlsirdības misija “Dzīvības ēdiens”” zupas virtuve Kr. Barona ielā 56 strādā no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 9.00 līdz 10.00 un svētdienās no plkst. 16.00 līdz 17.00. Un tieši svētdienās pilsētā viegli pieejamā vietā ikkatrs trūkumā nonākušais var atnākt ne tikai pēc siltām bezmaksas pusdienām, bet arī saņemt papildus kādu maizes kukulīti vai augļus.

Pateicoties labdaru atbalstam, zupas virtuve ir tikusi pie lielākas plīts, un papildus pašreizējai 6 degļu plītij būs vēl 4 degļi klāt, kas nozīmē, ka ēdienu varēs saņemt vairāk cilvēku.

Biedrības komanda izsaka, lūk šādus atzinīgus vārdus: “Esam pateicīgi par šādu brīnišķīgu iespēju būt par Rīgas domes Labklājības departaments programmas īstenotājiem šajā laikā, kad ir daudzi, kuriem tā ir nepieciešama vairāk kā jebkad.”

Biedrība izsaka arī lielu pateicību Rīgas pašvaldības policija, kas ierodas un kontrolē drošas distances ievērošanu.

No Rīgas domes Labklājības departamenta Facebook lāpas.
15 marts 2021 gāds.

Apskatīt Facebook lapu:


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.