Ventilācijas sistēmas pilna rekonstrukcija

Pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstam, "Dzīvības ēdiens” virtuvē 2022. gada novembrī-decembrī tika veikta ventilācijas sistēmas pilna rekonstrukcija, uzstādot kvalitatīvus tvaiku nosūcējus, motorus un ventilācijas izvada caurules. Tagad labdarības virtuvē ir iespēja gatavot vairāk siltā ēdiena un vairs pavāriem, kura vāra putru tagad septiņas dienas nedēļā divās maiņās, vairs tas nav jādara tvaiku mutuļos, bet piemērotos virtuves apstākļos. Neskatoties uz visām īpaši metāla izstrādājumu piegādes ķēžu pārrāvumiem, inflācijai Ukrainas kara apstākļos un lielo celtniecības darbu apjomu izdevās īstenot šo tik svarīgo projektu tieši uz 2022. gada Ziemassvētkiem, pabeidzot vēl Ziemassvētku vakarā.

Dodot trūkumcietējiem labāku iespēju ik dienas saņemt siltas bezmaksas maltītes šīs projekts visiem grūtībās nonākušajiem mūsu līdzcilvēkiem ir tik brīnišķīga Ziemassvētku dāvana no Borisa un Ināras Teterevu Fonda dāvana!

Vairāk foto

Pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstam, veikta labdarības virtuves uzlabošana 2021. gada laikā, iestājoties siltajai sezonai iegādāti aukstuma galdi sagatavotu augļu, dārzeņu fasēšanai, griešanau un uzglabāšanai pirms lietošanas.

Uz ziemas sezonu iegādātas jaunas gāzes plītis, kā arī virtuves iekārtas lielāka apjoma ēdiena gatavošanai, kas ļoti nepieciešams apstākļos, kad pēc palīdzības žēlsirdības misijā vēršas vairāk trūkumā nonākušo cilvēku.

Uz BORISA un INĀRAS TETERVU FONDA web lapu: Apskatīt

Pirkumu grozs